0541 557 41 41
0532 799 59 42
0262 333 00 88
İLETİŞİM
PETEK TEMİZLİĞİ
Kombi Bakımının Faydaları
Yararlı Bilgiler
izgaz acil 187
doğalgaz faturanızı düşürün
kalisto kombi kart
D.GAZ FİYATLARI
demirdöküm aden servis
Kombi sürekli yakıldığı halde yeterli ısınma sağlanamıyorsa ne yapılmalıdır?

demirdöküm kombi servisi

 

Demirdöküm Kombi Kampanyaları

DEMİRDÖKÜM SERVİSİ

 

Ülkemizin yerli üretimlerinden bir tanesi olan; yaygın servis ağı, ucuz yedek parça garantisi ve kalitesi ile tercih önceliği oluşturan Demir döküm Kombi Modellerinin, Anadolu yakasındaki kullanıcılarına teknik destek hizmeti götüren firmamız; bakım, arıza tespiti, onarım ve yedek parça tedariki yapmaktadır.Demir döküm Servisi Unvanı ile oluşturduğu çağrı servisinde yedi yirmi dört kesintisizhizmet sunan, başvurunun yapılmasının ardından en kısa sürede mobil ekipleri size yönlendirerek sorunlarınızın

çözümü için gerekli süreci başlatan kuruluşumuz demir döküm adının kalitesine yakışan teknik servis hizmetlerini sunmaktadır.

Alanındaki gelişmeleri günü gününe yakından takip eden, mecburi hizmet içi eğitimleri ile bilgi ve teknik becerilerini sürekli güncel tutarak en son model kombinin sorunlarının üstesinden dahi bu sebeple kolayca gelebilen firmamız, müşteri odaklı hizmet anlayışı ve kombilere özel çözümlerle kısa sürede ve kusursuz bir servis imkanı sağlamaktadır. Son sistem teknolojilerle donatılmış güçlü altyapısı modern ekipman ve donanımları ile en hızlı hizmeti veren kuruluşlardan bir tanesi olan, işinde uzman ve alanında deneyimli elemanları ile güler yüzlü ve başarılı bir hizmet sunan firmamız; Demir döküm Servis Telefonu mesafesindedir.

Servis hizmetleri ile olduğu kadar sahip olduğu yedek parça stoku ile de müşterilerinin işini son derece kolaylaştıran ve kolay parça tedariki sağlayan şirketimiz, ayrıca değiştirdiği her parça ve sunduğu her hizmet akabinde biryıl da garanti imkanı sunarak aynı noktada tekrarlayan sorunların giderilmesi için bu süre zarfında ücret talep etmeden hizmetlerini yinelemektedir. Verdiği hizmetlerin kalite ve kapsamı ile olduğu kadar sonrasında sergilediği duruş ve hizmet devamlılığı ile de müşterilerinin daima yanında olan firmamız,Demir döküm Kombi Servisi olarak kulvarının en gelişmiş ve mükemmel hizmetlerini sunar.

 

 

Bonus kart sahiplerine Demirdöküm kombiden büyük jest! İsteyen 12 aya varan peşin fiyatına taksit imkanından, isteyen 5 ay sonra ödemeli 4 taksit fırsatından yararlanıyor. Seçiminizi yapın, kampanya bitmeden hemen bir kombi bayiine uğrayın.

1954'ten beri ısıtma ve soğutma sistemleri üreten Demirdöküm, toplam 53 ülkeye ihracat yaparak dünyada kendine sağlam bir yer edinmiştir.

1979 yılından bu yana deneyimli kadrosuyla kombi sektöründe Avrupa'nın en büyükleri arasında yer alan Demirdöküm, tesislerinin donanımıyla Türkiye'de ilk ISO 9000 kalite belgesini alan markadır.

 

Demirdöküm kombi kampanyaları konusunda müşterilerinin beklentilerini ürün ve hizmet kalitesiyle karşılayan ve 2005 yılında Patent Ligi Ödülü'ne layık görülen firma, servis alanındaki yaygın hizmet kalitesiyle de alkışları topluyor. Alanında yetiştirilmiş kombi servis ekipleriyle arıza anında hızlı ve kesin çözümler sunuyor.

Kombi fiyatları politikasıyla da dikkatleri üzerine çeken marka, Bonus kart sahiplerine çeşitli avantajlar sunuyor. İster peşin fiyatına 12, isterseniz de 5 ay ertelemeli 4 taksit imkanından yararlanmak için Bonus kartınızın olması yeterli.

Demirdöküm Kombi Modelleri

Demir dökümün A sınıfı kombileri Yüksek verim, düşük yakıt tüketimi, üstün sıcak su konforu ve geniş ürün seçenekleri ile kombi deki çeşitli modellerini siz değerli müşterilerine sunuyor.

 • Atron
 • Neva
 • Nepto
 • Nitromix
 • Kalisto
 • Nitron
 • Sargon Condense CM
 • Sargon Premix
 • Sargon Premix PI
 • Isofast
 • Themafast
 • Tayros

Cihazlarda Sizleri Bekleyen Özellikler

Demir döküm kombilerinin akıllı ısıtma sistemi sayesinde, ortamın anlık kapasite ihtiyacına bağlı olarak gidiş ve dönüş ntc sensörler ile alev modülasyonu sağlanır. bu sayede yüksek verim ve yakıt tasarrufu elde edilir. Demirdöküm'ün en önde gelen özelliklerinden biridir.

 • Akıllı ısıtma sistemi
 • 7 geçişli yeni nesil eşanjör sistemi
 • Dijital ve analog manometre ile su basıncını ayarlayabilme imkanı
 • 3 yıldız verim sınıfı
 • %93 e varan verim
 • Soft touch düğme ile kullanım kolaylığı

 

kombi nedir?bilmedikllerimiz.
izmit protherm leopard
doğalgaz sobaları
SOBA SERVİSLERİİ
izmit demirdöküm kombi servisi
protherm leopard kombi servisi
D.GAZ FİYATLARI
kombi servisi verdiğimiz markalar
izmit Baymak kombi servisi
izgaz abonelik işlemleri